CB NC XIII: Polska vs Wielka Brytania
 Oceń wpis
   
Niespełna godzina dzieli nas od pierwszego meczu rodaków w Clanbase NationsCup XIII. Kapitanem naszej reprezentacji nie od dziś jest Damian "cZuK" Radomski i to właśnie on zadecydował, że z tagiem POLSKA zobaczymy czterech graczy AGAIN oraz jednego gracza D-link PGS. Naszym przeciwnikiem będzie Wielka Brytania, która postawiła na trzech zawodników ButtonBashers oraz po jednym graczu diamondZ i Turn Up & Win. Mecz będzie rozgrywany na mapie de_inferno.

Jeśli chodzi o pozostałe mecze w naszej grupie, to Dania nie spisała się za dobrze przegrywając z   Belgią 16:14, a nasz sąsiad jakim jest Litwa rozgromiła Grecję 16:4.
 

 Polska vs. Wielka Brytania

 16:05
 

 

 

Data: 07.02.2010, 21:00
Mapa: de_inferno
HLTV: 
hltv5.verygames.net:27098

Ventrilo:
83.143.164.10:3784

 PL: Loord, Neo, kuben, pasha, drive
 UK: zaK, JungleboY, Kyle, faken, bomber,

 

Komentarze (0)
Rodzina Kubskich
 Oceń wpis
   
Po zwycięstwie Polaków na WCG 2009 wiele o e-sporcie słyszy się w mediach, tych stricte traktujących o wirtualnych zmaganiach, ale także tych codziennych, w których zazwyczaj mamy do czynienia z zaskoczonymi zimą drogowcami, aferami i nieudolną polityką. Fakt, iż szerokie media interesują się tematem sportów elektronicznych bardzo cieszy, gdyż przez to nawet zwykły "zjadacz chleba" ma okazję usłyszeć, że siedzenie przed komputerem może być bardzo pożyteczne.

Z przyjemnością zatem ogłaszamy, że o e-sporcie znów usłyszymy. Tym razem w telewizji, a dokładnie w programie UWAGA, emitowanym na antenie TVN. Tematem reportażu z serii "Kulisy Sławy" będzie tym razem kariera Filipa "Neo" Kubskiego oraz e-sportowe życie jego rodziny. Z prywatnych informacji wiemy, że ekipa telewizyjna spędziła w domu Państwa Kubskich aż trzy dni, by zrealizować materiał trwający ok. 5 min. W zapowiedzi jutrzejszego programu mogliśmy usłyszeć słowa najlepiej charakteryzujące Filipa: "Neo to Ronaldinho Counter-Strike'a". Warto zatem obejrzeć jutrzejszą UWAGĘ (sobota 6 lutego), a start programu jak zawsze o godzinie 19.45.
http://uwaga.onet.pl/149551,reportaze,zyja_w_dwoch_swiatach,wideo_detal.html
UPDATE: Dla tych, którzy z jakichś powodów nie mogli obejrzeć dzisiejszego programu lub chcą go zobaczyć raz jeszcze, udostepniamy wideo. Obejrzeć je możecie klikając w poniższą rozwijaczkę. Polecamy!
http://vimeo.com/9256640

 

 

Komentarze (0)
Film - Candy
 Oceń wpis
   
Nową produkcja o nazwie Candy (ang. cukierek, słodycze - przypomnienie tłumacza :D) prosto z wytwórni Barłomieja "Oui" Otłowskiego. Film powstał specjalnie na międzynarodowy konkurs filmów z gier komputerowych - AMD Minimovie Contest zorganizowany przez kino TEK9.

Naturalnie, największa liczba filmów napłynęła od twórców filmów opierających swe dzieła na Counter-Strike 1.6 (CS 1.6 FTW!). Jest konkurs, są też nagrody. I to nie byle jakie, bo pierwszych pięć miejsc nagradzanych jest paczuszką zawierającą procesor AMD Phenom™ II X4 940 3GHz Socket AM2 (według organizatorów wartość rynkowa tego cacka to aż 130€, czyli wierząc google i wyświetlanemu kursowi Euro to 520 złotych). W pierwszej kolejności wyboru najlepszej dziesiątki (a filmów jest ponad sto) dokonają internauci, a następnie doświadczone w tej dziedzinie jury dokona wyboru piątki najlepszych i nagrodzi ich autorów wyżej wymienionym procesorem.

Codziennie organizatorzy publikują zestawy składające się z 10 filmów. Na każdy można oddawać swoje głosy (punktacją są gwiazdki, od 1 do 5) przez dwa tygodnie od momentu publikacji przez organizatorów. Nie wiesz na kogo oddać swój głos? Być może pomogą Ci w tym obrazki z najnowszego filmu Oui-ego, na którego głosy możecie oddawać do 11 lutego :) Niech nasza kiełbasa przegoni ich kiełbase!

 sssd

 

http://www.tek-9.org/cinema/oui_-_candy-530.html

Komentarze (1)
GuX i Tentpole w H2k
 Oceń wpis
   
Potwierdziły się informacje dotyczące dołączenia do zespołu Counter Strike 1.6 H2k Gaming dwóch szwedzkich zawodników Kristoffera „Tentpole” Nordlunda i Rasmusa „GuX'a” Ståhla. W drużynie postanowił pozostać Emil „FYRR73” Karlsson, którego miejsce według wcześniejszych spekulacji miał zająć były zawodnik MeetYourMakers Andreas „moddiii” Fridh.
- Po kilku problemach w zespole ja i Snajdan usiedliśmy i naprawdę przemyśleliśmy naszą sytuację. Obydwaj on i ja ustaliliśmy, że dobierzemy nowych, mających dużo motywacji graczy do zespołu - stwierdził Abdisamad „SpawN” Mohamed w swojej wypowiedzi dla strony głównej organizacji. Takimi zawodnikami mają być właśnie niegrający od sierpnia Tentpole i wyrzucony niedawno z fnatic Gux.
Oznacza to, że informacje, które przedstawił serwis HLTV.org, prawie w pełni się potwierdziły. Jedynie Karlsson postanowił pozostać w składzie. Powodem tego mogła być kwota odstępnego, jaką chcieliby uzyskać włodarze H2k Gaming za transfer swojego zawodnika do MeetYourMakers. Pierwszym testem dla nowego składu będą finały Inferno Online League.
Nowy skład:
Szwecja Abdisamad „SpawN” Mohamed
Szwecja Mattias Snajdan” Andersen
Szwecja Emil „FYRR73” Karlsson
Szwecja Kristoffer Tentpole” Nordlund
Szwecja Rasmus „GuX Ståhl


Źródła: HLTV.org; H2k-Gaming.eu.

 

Komentarze (0)
Nowość
 Oceń wpis
   

Witam na blogu Przemysława Chojnackiego. Mam nadzieje, że miło spedzisz tu czas.

 

pozdrawiam autor

Komentarze (1)