Film - Candy
 Oceń wpis
   
Nową produkcja o nazwie Candy (ang. cukierek, słodycze - przypomnienie tłumacza :D) prosto z wytwórni  Barłomieja "Oui" Otłowskiego. Film powstał specjalnie na międzynarodowy konkurs filmów z gier komputerowych - AMD Minimovie Contest zorganizowany przez kino TEK9.

Naturalnie, największa liczba filmów napłynęła od twórców filmów opierających swe dzieła na Counter-Strike 1.6 (CS 1.6 FTW!). Jest konkurs, są też nagrody. I to nie byle jakie, bo pierwszych pięć miejsc nagradzanych jest paczuszką zawierającą procesor AMD Phenom™ II X4 940 3GHz Socket AM2 (według organizatorów wartość rynkowa tego cacka to aż 130€, czyli wierząc google i wyświetlanemu kursowi Euro to 520 złotych). W pierwszej kolejności wyboru najlepszej dziesiątki (a filmów jest ponad sto) dokonają internauci, a następnie doświadczone w tej dziedzinie jury dokona wyboru piątki najlepszych i nagrodzi ich autorów wyżej wymienionym procesorem.

Codziennie organizatorzy publikują zestawy składające się z 10 filmów. Na każdy można oddawać swoje głosy (punktacją są gwiazdki, od 1 do 5) przez dwa tygodnie od momentu publikacji przez organizatorów. Nie wiesz na kogo oddać swój głos? Być może pomogą Ci w tym obrazki z najnowszego filmu Oui-ego, na którego głosy możecie oddawać do 11 lutego :) Niech nasza kiełbasa przegoni ich kiełbase!

 sssd

 

http://www.tek-9.org/cinema/oui_-_candy-530.html

Komentarze (1)
GuX i Tentpole w H2k Rodzina Kubskich

Komentarze

2010-01-30 10:02:32 | *.*.*.* | HIPOTEKA
Re: Film - Candy [0]
Świetne te filmy są.
Dzięki. skomentuj