GuX i Tentpole w H2k
 Oceń wpis
   
Potwierdziły się informacje dotyczące dołączenia do zespołu Counter Strike 1.6 H2k Gaming dwóch szwedzkich zawodników Kristoffera „Tentpole” Nordlunda i Rasmusa „GuX'a” Ståhla. W drużynie postanowił pozostać Emil „FYRR73” Karlsson, którego miejsce według wcześniejszych spekulacji miał zająć były zawodnik MeetYourMakers Andreas „moddiii” Fridh.
- Po kilku problemach w zespole ja i Snajdan usiedliśmy i naprawdę przemyśleliśmy naszą sytuację. Obydwaj on i ja ustaliliśmy, że dobierzemy nowych, mających dużo motywacji graczy do zespołu - stwierdził Abdisamad „SpawN” Mohamed w swojej wypowiedzi dla strony głównej organizacji. Takimi zawodnikami mają być właśnie niegrający od sierpnia Tentpole i wyrzucony niedawno z fnatic Gux.
Oznacza to, że informacje, które przedstawił serwis HLTV.org, prawie w pełni się potwierdziły. Jedynie Karlsson postanowił pozostać w składzie. Powodem tego mogła być kwota odstępnego, jaką chcieliby uzyskać włodarze H2k Gaming za transfer swojego zawodnika do MeetYourMakers. Pierwszym testem dla nowego składu będą finały Inferno Online League.
Nowy skład:
Szwecja Abdisamad „SpawN” Mohamed
Szwecja Mattias Snajdan” Andersen
Szwecja Emil „FYRR73” Karlsson
Szwecja Kristoffer Tentpole” Nordlund
Szwecja Rasmus „GuX Ståhl


Źródła: HLTV.org; H2k-Gaming.eu.

 

Komentarze (0)
Nowość Film - Candy

Komentarze