Rodzina Kubskich
 Oceń wpis
   
Po zwycięstwie Polaków na WCG 2009 wiele o e-sporcie słyszy się w mediach, tych stricte traktujących o wirtualnych zmaganiach, ale także tych codziennych, w których zazwyczaj mamy do czynienia z zaskoczonymi zimą drogowcami, aferami i nieudolną polityką. Fakt, iż szerokie media interesują się tematem sportów elektronicznych bardzo cieszy, gdyż przez to nawet zwykły "zjadacz chleba" ma okazję usłyszeć, że siedzenie przed komputerem może być bardzo pożyteczne.

Z przyjemnością zatem ogłaszamy, że o e-sporcie znów usłyszymy. Tym razem w telewizji, a dokładnie w programie UWAGA, emitowanym na antenie TVN. Tematem reportażu z serii "Kulisy Sławy" będzie tym razem kariera  Filipa "Neo" Kubskiego oraz e-sportowe życie jego rodziny. Z prywatnych informacji wiemy, że ekipa telewizyjna spędziła w domu Państwa Kubskich aż trzy dni, by zrealizować materiał trwający ok. 5 min. W zapowiedzi jutrzejszego programu mogliśmy usłyszeć słowa najlepiej charakteryzujące Filipa: "Neo to Ronaldinho Counter-Strike'a". Warto zatem obejrzeć jutrzejszą UWAGĘ (sobota 6 lutego), a start programu jak zawsze o godzinie 19.45.
http://uwaga.onet.pl/149551,reportaze,zyja_w_dwoch_swiatach,wideo_detal.html
UPDATE: Dla tych, którzy z jakichś powodów nie mogli obejrzeć dzisiejszego programu lub chcą go zobaczyć raz jeszcze, udostepniamy wideo. Obejrzeć je możecie klikając w poniższą rozwijaczkę. Polecamy!
http://vimeo.com/9256640

 

 

Komentarze (0)
Film - Candy CB NC XIII: Polska vs Wielka...

Komentarze